Zaujme-li Vás hra, doporučuji Vám poslat si do hry 10 EURO. Za to si koupíte dům kvality Q5 a také kompletní sadu 10 ks oblečení kvality Q5. Tak bude Vaše welness kolem 75%! S tímto budete vydělávat na bonusech 7,5 krát více nežli se startovacími 10% wellness !!! !!

 

Zprávy (messages)

Posílání zpráv ve hře není moc spolehlivé. Občas se některá zpráva ztratí, neboť zde mají udělané filtry na určitá slova (jaká přesně nevím, ale třeba pokud by jste napsali www adresu do zprávy, pak zpráva příjemci nedojde apod). Pokud máte více dotazů je lepší poslat email nebo to probrat na skype, icq apod. Nepoužívejte diakritiku ve zprávách (ani na fóru). Pokud komunikujete s cizincem, používejte angličtinu.

Občas se Vám může stát, že počet zpráv Vám bude hlásit "-1 messages", což je chyba hry. Odstraníte to, když jednu zprávu necháte nepřečtenou. Dobré je v tomto případě poslat kamarádovi žádost o poslání prázdné zprávy (bezvýznamné), aby jste nepřišli o jinou zprávu (třebas důležitou).


Jak vložit peníze do hry

Do hry se vyplatí vložit minimálně 10 Euro, aby jste si mohli ihned koupit dům, kvality q5. Existuje několik možností, jak si vložit peníze do hry. Ideální je, vložit to přes některého prověřeného hráče, kterého najdete v nabídce (menu "Financial Reports & Accountant", záložka "EURO Operations", záložka "Load Account". Zde klikněte na tlačítko u "Buy EURO from resellers" ). Získáte tímto způsobem o něco málo více, nežli kdyby jste to poslali přes jiné způsoby. (Nejvíce sice získáte přes bankovní převod, ale hra Anno má účet někde v tichomoří, kde nejsou asi "daně?", tedy by jste na bankovních poplatcích zaplatili hodně peněz.)

 Chcete-li vložit více peněz (nad 100 Euro) je vhodné nejprve tomu hráči napsat. Každý hráč zde má uvedené info nebo odkaz na webovky. Pošlete mu nejprve peníze (např přes PayPal) a pak teprve vyplňte formulář u dané volby (aby jste tam mohli uvést ID transakce). Hráč Vám pak peníze pošle na účet ve hře.

Když si pošlete peníze do hry, dostanou Vaši 2 otrokáři provizi - každý 5 procent. (Platí se z fondu hry)

 

 

Jak vybrat peníze z hry

Při výběru peněz ze hry se Vám strhne z každého výběru 25 procent! Pokud si pošlete ze hry 10 Euro, přijde Vám jen 7,5 Euro. Část peněz totiž zůstává provozovatelům hry.
Výběr uskutečníte v záložce "Withdraw" na stejném místě jako když vkládáte. Ještě než napíšete částku, musíte vyplnit platební info v záložce "Payment Info".